De opbrengst van de Etalageveiling (alles bóven het startbedrag geboden klinkende Euro’s per item) gaat elke maand naar een goed doel.

Hoe kunt u bieden ?

  1.  Vul bij de kassa een Biedformulier in.
     Dit kan tot woensdag 30 november16.00 uur.

 Of:

  1.  Ga naar Nieuws
  2.  Vul het Bied-formulier in onderaan de pagina

Via internet kunt u bieden tot dinsdag 29 november 17.00  uur.
Tot slot leidt de veilingmeester het laatste stukje van de veiling.

U kunt dan nog in de winkel komen (over)bieden op: woensdag 30 november om 16.00 uur.

Er kan niet telefonisch worden geboden!

Click op een foto om een grotere versie te bekijken.

1    4 Prachtige Iconen

1    4 Prachtige Iconen

1    4 Prachtige Iconen

1    4 Prachtige Iconen

2 Herinnerings Sierbord

3 Pietje Bell

4 Sierbord Elisabeth

5 Capricorn

6 Java Prent

7 Designlamp

Etalage November

1 IKONEN

 +  Byzantijnse traditie:

  • Maria en Christuskind
  • Christus
  • Johannes de Voorloper
  • Cyrillus en Methodius

+  130 x 51cm
+  Olieverf op hout

Deze 4 ikonen samen in één koop:

bieden vanaf  100

Hoogste bod tot nu toe: € 101

2 SIERBORD

+ Sphinx keramiek
+  Jubileumbord 1914 – 1939
+  Tekst:

        Dokter, ziekenhuis en medicijn brengen samen zonneschijn

 Alg. Afd. der Ned. Mij. Geneeskunst Tilburg

 Bieden vanaf  10

Hoogste bod tot nu toe:

3 BEELDJE PIETJE BELL

Ontwerp: Mat Wanders 1933-1991
Perkeo-keramiek
Hoogte 18 cm

Bieden vanaf  10

Hoogste bod tot nu toe:

4 SIERBORD

+  Herdenkingsbord 25-jarig jubileum
     Koningin Elizabeth 1926 – 2022
+  Doorsnede 21,5 cm

Waarde 25 euro, bieden vanaf  10

Hoogste bod tot nu toe:

5 STERRENBEELD STEENBOK / CAPRICORN

+   Materiaal: hout
+   Grootte 40 x 60 cm

Bieden vanaf  10

Hoogste bod tot nu toe:

6 PRENT

+     Herkomst: Java Indonesië
+     Anno jaren ‘50
+     Batik op rijstpapier
+     Formaat prent 28 x 38
+     formaat geheel 52 x 52

Bieden vanaf  35

Hoogste bod tot nu toe:

7 DESIGN-LAMP

+   Ontwerp: Paolo Rizzatto
+
Productie: Costanza
+   Jaren ‘80

Winkelwaarde  +  220

Bieden vanaf  35

Hoogste bod tot nu toe:

Biedformulier