Met plezier presenteert PortAgora een nieuwe Etalageveiling, met 7 nieuwe items.

De opbrengst van de Etalageveiling (alle bóven het startbedrag geboden klinkende Euro’s per item) gaat elke maand naar een goed doel.

Bieden kan via het biedformulier onderaan deze pagina.

Bieden kan ook via de biedformulieren verkrijgbaar in de winkel bij de kassa, en via e-mail.
Via e-mail: stuur een e-mail aan etalageveiling@portagora.eu en vermeld daarin duidelijk:
• uw naam
• uw telefoonnummer en/of e-mailadres
• het nummer van het veilingstuk waarop u biedt
• korte beschrijving van het veilingstuk waarop u biedt
• uw bod, afgerond op hele Euro’s (dus altijd minimaal € 1 meer dan het huidige bod)
NB:
> als één van deze gegevens ontbreekt, telt de bieding niet mee
> mondelinge / telefonische biedingen, of biedingen via social media, tellen niet mee

Afhalen en betalen van de artikelen gebeurt op afspraak. U ontvangt een email met een uitnodiging om uw item af te halen. In de email staan datum en tijdstip vermeld.
Wij nemen rondom de verkoop en afhaal alle corona-maatregelen in acht, en verzoeken u hetzelfde te doen. Bij voorbaat dank voor uw medewerking!

Sluiting van de veiling

via mail / online kan er tot en met vrijdag 29 oktober 17.00 uur worden geboden.
in de winkel kunt u een biedbriefje invullen tot en met zaterdag 30 oktober 16.00 uur.

Op zaterdag 30 oktober om 16.00 uur leidt de veilingmeester het laatste stukje van de veiling.

U kunt dan nog persoonlijk in de winkel komen (over)bieden.

1 ZEEFDRUK
+ Gesigneerd A.C. Bruers
+ Titel “Medition Point”
+ No 11 / 300
+ Zeefdruk 60 x 60 cm,
geheel 86 x 86 cm
Bieden boven € 27

2 KEUKENROLHOUDER
+ Laaf
+ Hoog 45 cm
Winkelwaarde + 90 euro
Bieden boven € 40

3 STRIJKIJZER
+ Zogeheten “kachelbout”
+ 1890 – 1910
+ Gietijzer
+ Gestempeld:
“Silvesters Patent Salter”
Bieden boven € 10

4 SIERBORD
+ Imari, Japan
+ 18de eeuw
+ Diameter 18 cm
–  Gerestaureerd: 2 scherven zijn gelijmd
Bieden boven € 20

5 TELEFOON
+ Bakeliet
+ Merk “Telemate Bruxelles”
+ 1958
+ Type 2775 CRB
Bieden boven € 21

6 VAAS
+Gestempeld aan onderzijde:
“Delfts by Boch for Royal Sphinx”
+ Hoog 26 cm
+ Puntgaaf
Bieden boven € 10

7 AQUAREL
+ China
+ 29 x 34 cm
+ Ronduit schitterend,
uiterst verfijnd…!
Bieden boven € 25