Een nieuwe maand… een nieuwe Etalage-veiling!
In maart een prachtig (en) gevarieerd aanbod van bijzondere, niet-alledaagse items bij de veiling:

VIER-IN-ÉÉN KUNSTWERK VAN TEN BRINK
• gemengde techniek: gouache en krijt
• gesigneerd: Ten Brink
• ongedateerd
• bieden boven €50

HEILIG HART BEELD
• gips
• omstreeks jaar 1900
• licht beschadigd
• bieden boven €25

SCHAAKSPEL
• Afrikaans
• 20e eeuw
• handgesneden
• zeer zeldzaam

• uitzonderlijk verfijnd!
• scheur in bord
• waarde tussen €75 en €90
• bieden boven €50

HOUTEN ECHTPAAR
• Afrikaans
• 20e eeuw
• met wit benen inlegwerk
• zeer fraai houtsnijwerk!
• bieden boven €40

‘SPITTING IMAGE’ POPPENKOPPEN
• uit de befaamde, satirische BBC-serie ‘Spitting Image’
• 1984
• grote koppen: jaren ’80 wereldleiders Thatcher, Reagan, Gorbatsjov
• kleine koppen o.a.: Koningin Elizabeth, Prins Charles
• bieden boven €20

ST. JOZEF en JEZUS
• gips
• omstreeks jaar 1900
• enkele zeer lichte beschadigingen
• bieden boven €25
• vermoedelijk Taiwan, 20e eeuw

MADONNA MET KIND
• M. Hummel
• kopie
• bieden boven €10

De opbrengst van de veiling (het geboden bedrag bóven de startprijs) gaat elke maand naar een goed doel. In maart is dat, net als in februari, het Dieren Opvang Centrum Tilburg. Daar biedt u toch gezellig gul voor!

Zie voor de spelregels e.d.:
http://portagora.eu/etalage-veiling/