Met plezier presenteert PortAgora een nieuwe Etalageveiling, met 7 nieuwe items.

De opbrengst van de Etalageveiling (alles bóven het startbedrag geboden klinkende Euro’s per item) gaat elke maand naar een goed doel.

Hoe te bieden:

Bieden kan via het biedformulier onderaan deze pagina.
Dit kan tot woensdag 29 juni 17.00 uur

Vul bij de kassa een biedformulier in.
Dit kan tot donderdag 30 juni 16.00 uur.

 OF:

 Ga naar de site portagora.eu

  • Ga naar Laatste nieuws
  • Ga naar Etalageveiling
  • Vul het Bied-formulier in,  helemaal onderaan de pagina.

Via internet kunt u bieden via het tot woensdag 29 juni 17.00 uur.

Tot slot leidt de veilingmeester het laatste stukje van de veiling.

U kunt dan nog in de winkel komen (over)bieden op: donderdag 30 juni om 16.00 uur.

Er kan niet telefonisch worden geboden!

Click op een foto om een grotere versie te bekijken.

1 Schilderij

2 Luit

3 Trekpop

4 Sierbord Queen Elisabeth

5 Herdenkingstegel

6 Chinese vaas

7 Sierbord Friesland

1 SCHILDERIJ

+ John Sprengers
+ Titel “Changing Mood”
+ Olieverf op doek
+ 1.40 x 1.20 m.

Galeriewaarde:
tussen 1000 – 1400 euro

Bieden vanaf  € 155

2 LUIT

+ 2-snarige luit, Hasapi genaamd
+ Batak, Noord Sumatra
+ Handwerk 20 ste eeuw

Bieden vanaf  € 15

3 TREKPOP / NARRENSTAF

+ Handgemaakt, dus unicum !
+ Lengte 56 cm

Bieden vanaf  € 10

4 SIERBORD

+ Herdenkingsbord 25-jarig jubileum Koningin Elizabeth
+ Doorsnede 21,5 cm
Waarde 20 euro,

Bieden vanaf  € 17,50

5 TEGEL

+ Herdenkingstegel Robert Kennedy en Martin Luther King 1968
+ 15 x 15 cm
+ Puntgaaf

Bieden vanaf € 10

6 VAAS

+ China
+ 20 ste -eeuwse kopie van 18 de -eeuws model
+ Hoog 36 cm
+ Puntgaaf
Waarde 50 à 75 euro,

Bieden vanaf € 20

7 SIERBORD

+ Gemaakt door Chemkefa:
Chemisch Keramische Fabriek
De Porceleyne Schouw
+ Afbeelding: Friesland
+ Anno: ongeveer 1969
+ Puntgaaf
+ Doorsnede 30 cm

Bieden boven € 15

Biedformulier