Met plezier presenteert PortAgora een nieuwe Etalageveiling, met 7 nieuwe items.

De opbrengst van de Etalageveiling (alle bóven het startbedrag geboden klinkende Euro’s per item) gaat elke maand naar een goed doel.

Bieden kan via het biedformulier onderaan deze pagina.

Bieden kan ook via de biedformulieren verkrijgbaar in de winkel bij de kassa, en via e-mail.
Via e-mail: stuur een e-mail aan etalageveiling@portagora.eu en vermeld daarin duidelijk:
• uw naam
• uw telefoonnummer en/of e-mailadres
• het nummer van het veilingstuk waarop u biedt
• korte beschrijving van het veilingstuk waarop u biedt
• uw bod, afgerond op hele Euro’s (dus altijd minimaal € 1 meer dan het huidige bod)

Afhalen en betalen van de artikelen gebeurt op afspraak. U ontvangt een email met een uitnodiging om uw item af te halen. In de email staan datum en tijdstip vermeld.
Wij nemen rondom de verkoop en afhaal alle corona-maatregelen in acht, en verzoeken u hetzelfde te doen. Bij voorbaat dank voor uw medewerking!

Hoe kunt u bieden ?

Vul het Bied-formulier in, helemaal onderaan de pagina.

Via internet kunt u bieden tot: zaterdag 29 januari 16.00 uur.

Tot slot leidt de veilingmeester, vanuit de winkel, het laatste stukje van de veiling
maandag 31 januari om 16.00 uur.
U kunt dan komen (over)bieden.

 1 CHINESE LANTAARN

2 ZEEFDRUK

3 AQUAREL

4 LEESPLANKJE

5 SIERBORDJE

6 SIER KOM

7  SIERBORD

1 CHINESE LANTAARN

+ Herkomst waarschijnlijk China
+ Anno rond 1900
+ Materiaal: hout
– 2 drakekopjes ontbreken

Bieden boven: € 20

2 ZEEFDRUK

+     Gesigneerd: Peter A.C.Bruers
+     Titel “Union of Love”
+     Druk 11 / 300
+     Zeefdruk 60 x 60 cm,  totaal 86 x 86 cm

Bieden boven: 25

3 AQUAREL

+     Herkomst: China
+     34 x 29 cm
+     Uiterst verfijnd  geschilderd !

Bieden boven € 20

4 LEESPLANKJE

+  Uitgeverij Mulder
Anno 1966 (No 9084)
+  34 x 30 cm

Bieden boven € 10

5 SIERBORDJE

+  Kanton, China
Handbeschilderd
Anno rond 1900
+  Diameter 21 cm

Bieden boven € 20

6 SIERKOM

+  Kanton, China
Handbeschilderd
Anno rond 1900
+  Diameter 25 cm

Bieden boven € 27

7 SIERBORD

+  Herkomst: waarschijnlijk China
Handbeschilderd
Anno rond 1900
+  Diameter 41 cm

Bieden boven: € 33

Biedformulier

Hoe kunt u bieden ?

Tot slot leidt de veilingmeester, vanuit de winkel, het laatste stukje van de veiling maandag 31 januari om 16.00 uur.